stavební firma na trhu od roku 2012

ASEA

Produkt ASEA REDOX je první a jediný doplněk stravy na světě obsahující redoxní signální molekuly, nezbytné pro buněčnou komunikaci. Signálních molekul je mnoho, ale v tomto případě jde o redoxní signální molekuly mající původ v buněčných organelách zvaných mitochondrie. Mitochondrie plavou ve slaném nálevu buňky a mění jeho fyzikální strukturu a vytvářejí reaktivní redoxně signální molekulu. Ta se stává signalizací – informací mezi buňkami a mezi orgány. Věkem se buněčná aktivita snižuje, redoxně signální buňky nejsou využity a mění se zpět na „slanou vodu“ – signalizace se snižuje a aktivita mitochondrií klesá. Proto s věkem lidem ubývají buňky – nereprodukují se. Mění se funkčnost těla, myšlení, paměť, rozhodování, řeč, schopnost odolat nemoci, hojení ran a také se lidé zmenšují. Tělo není schopno metabolizovat jako dříve, vše jde pomaleji – organismus po všech stránkách stárne. K tomu přistupuje ještě rozhodující měrou vliv prostředí a stres.Oslabená buněčná aktivita a nedostatečná signální funkce nestačí na eliminaci vlivu volných radikálů, oxydačního stresu a dochází k poškození DNA. Narušenou signalizací vznikají i nežádoucí formy proteinů – hlavních stavebních prvků, které imunitní systém je nucen likvidovat, neboť vytváří uvnitř buněk stres a chronický zánět. Takto oslabené tělo není schopno správné buněčné reprodukce, protože energii spotřebovává na imunitní boj o vlastní přežití a tím vznikají tzv. civilizační choroby.
Světová věda jde v tomto směru pomalu, neboť až v r. 2014 byl vývoj a stabilizace signálních molekul zaměřen na obnovení normální signální funkce v buňkách organismu, tak jak je to běžné u zdravého organismu.

Produkt ASEA REDOX, který nabízíme, je roztok redoxně signálních molekul, který je nezbytný pro doplnění jejich úbytku vzniklého s přibývajícím věkem. Jak je stručně shora uvedeno působí pozitivně na systém imunitní, kardiovaskulární, zažívací, hormonální a odstraňuje záněty v těle.

Kolik produktů ASEA mám běžně užívat?
Doporučená denní dávka produktu ASEA je 60 mililitrů dvakrát denně. Nepřekračujte dávku 120 ml denně. Produkt ASEA není určen k hydrataci, takže při jeho užívání pijte velké množství vody. ASEA se nedoporučuje pro těhotné nebo kojící matky. Produkt ASEA nesmějí užívat osoby mladší 12 let.


RENU28

Další produkt RENU28 je gel na péči o náš největší orgán a to je kůže rovněž s využitím technologie redoxní signalizace, viz shora. Opakováním aplikace zlepšuje vzhled pleti snižováním viditelných jemných a hlubokých vrásek (hladkost, pružnost, vlhkost), zlepšuje funkčnost pokožky, hojí poranění a zmírňuje bolest.

Jaké jsou účinné složky produktu RENU28?

Na rozdíl od většiny dnešních produktů k péči o pokožku, produkt RENU28 obsahuje pouze čtyři složky: voda, fluorokřemičitan sodno-hořečnatý, dihydrogenfosforečnan amonný a chlorid sodný.

K čemu slouží tyto účinné složky produktu RENU28?

Voda: Voda jako hlavní složka produktu RENU28 je hlavní složkou při výrobě redoxních signálních molekul. Prochází procesem zpracování na více úrovních, díky čemuž je mimořádně čistá. Fluorokřemičitan sodno-hořečnatý: Používá se jako emulgátor, který zároveň pomáhá stabilizovat redoxní molekuly v produktu RENU28. Tato složka se podle mezinárodních norem považuje za mimořádně bezpečnou nejen pro lidi, ale i pro životní prostředí. Fluorokřemičitan by se neměl zaměňovat s fluoridem: jsou to dvě odlišné látky. Dihydrogenfosforečnan sodný: Malé množství této složky se používá jako pufr. Chlorid sodný: Sůl, další klíčová složka při výrobě redoxních signálních molekul.

Kontakt

V případě zájmu o více informací či o konzultaci s lékařkou nás prosím kontaktujte:
telefon: +420 732 827 935
e-mail: info@stavby-tom.cz

Napište nám